Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo

Stolnotenisačice idu na Županijsko natjecanje

Autor: Mario Racić, 21. 11. 2023.

Četiri učenice iz Širokog Polja predstavljale su našu školu na Međuopćinskom natjecanje iz stolnog tenisa te se lakoćom plasirale na Županijsko natjecanje.

Natjecanje iz stolnog tenisa održano je 20. studenog u Viškovcima. U konkurenciji 6 škola naše djevojke su osvojili 1. mjesto. U grupi su pobijedile OŠ Vladimir Nazor i OŠ I. G. Kovačić te tako osigurale plasman u finale. U finalu su pobijedile školu domaćin, OŠ Ivan Tišov iz Viškovaca.  Za nasu skolu nastupile su: Klara Milić, Petra Džambić, Vanessa Milošević i Klara Martinić. Voditelj je bio učitelj TZK-a Bojan Stjević.

Čestitamo i sretno u daljnjem natjecanju.