Završna priredba Dana kruha

Autor: Zvonko Belvanović, 18. 10. 2014.

Programom i događanjima nikad bogatiji Dani zahvalnosti za plodove zemlje okrunjeni su kako i priliči - svečanom priredbom.

Dani kruha se obilježavaju svake godine tijekom listopada u dječjim
vrtićima, osnovnim i srednjim školama diljem Lijepe naše pa tako i u našoj školi. Ove godine smo obilježili Dane kruha na način da su se cijeli tjedan održavale radionice u mnogim razrednim odjelima i skupinama po školi gdje su se izrađivali razni proizvodi u kojima su uživali svi koji su ih probali. Sva ta događanja vrijedno su popratile članice novinarskih skupina 7. i 8. razreda.

Šlag na tortu prekrasnog tjedna slijedio je u petak, 17. listopada u međusmjeni kada je školski KUD priredio svečanu priredbu u kojoj su nastupali mali i veliki  zbor, recitatori, ritmička skupina, recitatori i mnogi drugi. Na priredbi je bilo puno posjetitelja, a među njima i župnik Župe Dobrog pastira, velečasni Josip Ivešić koji je nad sve prisutne i sve plodove zemlje zazvao nebeski blagoslov.

Gosti priredbe mogli su i ragledati izložbu u holu škole koja je sastavljena od tradicionalnih predmeta koje su donijeli naši učenici.

Slike sa završne priredbe i radionica tijekom tjedna pogledajte u foto-galeriji.

Tako je završio svečan, radišan i veseo tjedan. Do sljedeće godine, pozdrav!

Jelena Barišić, Ana Delić, Marija Zrakić,

« Ožujak 2024 »