RASPORED INDIVIDULANIH RAZGOVORA UČITELJA ŠK.GOD. 2023./2024.
Đakovo, 9. rujna 2023.
Ime i prezime učitelja |
Termin (nastavni sat i dan) |
|
Popić Zoran |
srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35) |
|
Makonnen Rajnović Judi |
četvrtak,3.sat od 09:45 |
|
Bugarić Elvira |
srijeda, 8 sat (14.35)
|
|
Jelošek Kristina |
ponedjeljak, 5.sat | |
Matijaković Lana |
četvrtak,7.sat | |
Delić Tomislava |
ponedjeljak, 5.sat | |
Mateković Kristina |
četvrtak, 6.sat |
|
Salapić Silvija |
srijeda u 13:30 | |
Bandalo Suzana |
ponedjeljak, 5.sat | |
Mašić Mihovil |
srijeda,3.sat |
|
Pinter Goran |
utorak, 2.sat 08:55 - 09:40 |
|
Mihalina Slavko |
petak, 6.sat | |
Tihana Eržić |
srijeda, 3 sat (2. i 3. raz u Širokom Polju) |
|
Tolušić Đurđica |
četvrtak, 3.sat | |
Šašvari Ana |
ponedjeljak,8.sat 14.15- 15.00 |
|
Bilać Ivana |
ponedjeljak, 6.sat | |
Milanović Tomislav |
petak,3.sat | |
Kaniža Sanda |
utorak 3.sat (1.c) 9:50 -10:35 |
|
Božena Martinović Benić |
srijeda,2.sat | |
Gordana Ljubej |
utorak, 5.sat (11:40 - 12:25) |
|
Rebac Knezović Ines |
četvrtkom u 14:30 | |
Karas Dragić Dajana |
ponedjeljak,3.sat u tjednu kad učenici 7.razreda imaju likovnu kulturu | |
Ivanišević Mihael |
Široko Polje ponedjeljak 10:35- 11:20 Matična škola ćetvrtak 10:40 - 11:25 |
|
Soldo Dubravka |
četvrtak,2.sat | |
Vukadin Ana |
ponedjeljak, 3.sat | |
Racić Mario |
četvrtak,3.sat | |
Racić Ivica
|
četvrtak, 6.sat 12:40- 13:25 |
|
Krušec Stella |
četvrtak, 3. sat |
|
Uzun Blaženka |
utorak, 9:50 - 10:35 | |
Goluža-Gregačević Željka |
ponedjeljak, 2.sat | |
Koren Goranka |
utorak, 4.sat | |
Ćorić Snježana |
ponedjeljak, 2.sat | |
Bagarić-Šušak Zorica |
ponedjeljak, 3.sat | |
Erceg Silvija |
ponedjeljak, 10:35 - 11:20 | |
Jakšić Valentina |
srijeda, 3.sat | |
Sučić Verica |
utorak, 11:30- 12:15 | |
Ribar Fekete Tajana (Tihana Eržić) |
srijeda, 3 sat (2. i 3. raz u Širokom Polju) |
|
Menalo Vukadin Lovorka |
1. k Kuševac ponedjeljak 4.sat 10:35 - 11:20 |
|
Stilinović Nikolina |
četvrtak, 2.sat 08:55- 9:40 |
|
Nikačević Maja |
petak, 3.sat | |
Magić Krizmanić Ana |
srijeda, 4.sat | |
Stuhli Vesna |
ponedjeljak, 2.sat | |
Sabo Sonja |
četvrtak,6.sat |
|
Rajzl Alen |
ponedjeljak, 7.sat |
|
Hanulak Mira |
utorak,3.sat | |
Vukojević Ivanka |
utorak,3.sat | |
Smješka Robert |
Široko Polje, petak 2.sat 09:00- 09:45 Kuševac, ponedjeljak od 11:20 - 12:00 |
|
Josipa Matasović (Ćorić) |
utorak, 3.sat | |
Lana Jakobović |
srijeda, 4.sat 10:40 - 11:25 |
|
Anamarija Stojić (Cvitković) | petak, 4.sat | |
Bojan Stjević | utorak,2.sat | |
Jurica Šerfezi | ponedjeljak,3.sat |
Ravnatelj
Zvonko Belvanović
« Prosinac 2020 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |